הדרך לרכב – איך ליהנות מרכב חדש גם ללא הסכום הנדרש לרכישה

כיום יש לא מעט דרכים באמצעותן ניתן ליהנות מרכב חדש. כך שגם אם אין ברשותכם את מלוא סכום הכסף הנדרש להשלמת הרכישה ואתם כבר חושבים לוותר, ההמלצה היא לא להרים ידיים כל כך בקלות, לערוך היכרות עם כל האפשרויות המוצעות לכם והתבסס עליהן, להחליט אם וכיצד אתם הולכים לעשות את הצעד הזה, בדרך לרכב חדש:

עסקת ליסינג פרטי

יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות של ליסינג פרטי בדרך לרכב החדש שלהם. למעשה, מדובר בעסקה אשר מאפשרת להשכיר את הרכב לתקופה של כ-3 שנים – ומי שבכל זאת רוצה לקנות את הרכב, יוכל לעשות זאת אחרי סיום העסקה.
העסקה מתבצעת מול חברות הליסינג השונות, כאשר תנאי העסקה הם: תשלום של מקדמה (לרוב, מדובר בתשלום נמוך יחסית). בשלב הבא ולאורך כל תקופת העסקה יש לשלם לחברה תשלום חודשי קבוע – אשר נקבע מבעוד מועד. חשוב לציין שבליסינג פרטי הוצאות נלוות כמו דלק, ביטוחים ותחזוקה הם על חשבונות של הלקוח. בתום תקופת העסקה, יש 2 אפשרויות, הראשונה היא לרכוש את הרכב (על ידי הוספה של סכום כסף אשר נקבע מראש). אפשרות נוספת היא פשוט להחזיר את הרכב ולהיכנס לעסקת ליסינג חדשה עם רכב חדש.

אפשרויות מימון

אם אין לכם אפשרות לרכוש רכב חדש, תמיד תוכלו לבדוק את אפשרויות המימון המוצעות לכם בתחום. ראשית כל יש אפשרות לקחת הלוואה מהבנק – ניתן למצוא מסלולי הלוואות לכל  מטרה ובתוך כך גם הלוואה ייעודית לרכישת רכב. אם אין לכם אפשרות שכזאת או שהתנאים שהבנק מציע לכם לא נראים לכם מספיק אטרקטיביים, תמיד קיימת אפשרות לערוך בדיקה עם גופים חוץ בנקאים – חברות האשראי וגופים פיננסיים אחרים, אשר גם הם מאפשרים קבלת הלוואה לכל מטרה ובחלק מהמקרים גם בתנאים טובים.
מעבר לכך, כדאי לקחת בחשבון שבמקרים רבים גם היבואן עצמו או הסוכנות ממנה תבקשו לרכוש רכב חדש, יציעו לכם אפשרויות מימון שונות – בלא מעט מקרים תוכלו גם ליהנות ממימון בגובה של מאה האחוז מהעסקה ובתנאים טובים. היתרון במימון שכזה, טמון גם בנוחות, למעשה אותו הגוף ידאג עבורכם גם לרכב וגם למימון, מה שימנע ממכם הרבה טרטורים ואולי גם כאבי ראש מיותרים.

עסקאות 0 קילומטר

אם גיליתם שאין לכם את סכום הכסף הנדרש לרכישת רכב חדש מהדגם המבוקש על ידיכם יש לכם אפשרות נוספת והיא – לבדוק אופציה לעסקאות 0 קילומטר.
מדובר בעסקאות אשר יכולות להיות מבוצעות מול חברות ליסינג וסוכנויות רכב שונות. בעסקאות אלו למעשה, נהנים מרכב חדש בעלות מופחתת.
הסיבה לכך, טמונה בכך שחברות ליסינג קונות מהיבואנים רכבים רבים מאותו הדגם וכחלק מכך נהנות מהנחה משמעותית – אשר מאפשרת להם למכור את הרכבים בעלות מופחתת ועדיין להרוויח מהמכירה.
האותיות הקטנות הן בעובדה שהרכב נרשם על שמכם כיד שניה – חברת הליסינג רושמת את הרכב על  שמה כיד ראשונה.

לסיכום, אומנם אין מתנות חינם ואם אתם מבקשים ליהנות מרכב חדש, קחו בחשבון שזה יעלה לכם כסף. יחד עם זאת, בניגוד למה שהיה בעבר, שבכדי להשלים רכישה של רכב חדש הייתם צריכים לגייס את מלוא הסכום הנדרש ומראש. כיום יש גם אלטרנטיבות אשר חלקן יכולות להתגלות כמתאימות בעבורכם. לכן, כדאי לאסוף את כל המידע שאתם צריכים על אותן אפשרויות ולקבל בסופו של דבר החלטה נכונה ומתאימה, אשר תאפשר לכם ליהנות מרכב חדש לשביעות רצונכם המלאה.